>
   0 تومان 0
   جمع کل: 0 تومان
   جمع قابل پرداخت: 0 تومان

   دسته بندی ها

   ضمن تشکر از انتخاب مرکز تجاری (فروشگاه) اینترنتی سی تی مهر، جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی آن و همچنین با توجه به آنکه استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین سی تی مهر است، تقاضا می شود کلیه مواد قوانین را به دقت مطالعه فرمایید.

   در این بخش واژه هایی که در متن قوانین مورد استفاده قرار می گیرند، تعریف می شوند.

   v    سی­ تی­ مهر: منظور مرکز تجاری (فروشگاه) اینترنتی سی تی مهر است.

   v    سایت: وب سایت مرکز تجاری (فروشگاه) اینترنتی سی­ تی­ مهر به آدرس https://www.ctmehr.com  است.

   v    محتوای سایت: شامل قیمت، متن، عکس، فیلم و مشخصات فنی محصولات،نقد وبررسی ها یا کلیه مقالات، اطلاعات در بخش های مشاغل، طرفین قرارداد، خدمات، مشاوره و کافه خبر می باشد.

   v    کاربر: هر فردی که از طریق اینترنت وارد سایت سی­ تی­ مهر شده باشد، کاربر تلقی می شود.

   v    مشترک یا عضو: کاربری که به عضویت اولیه یا کامل سایت درآمده باشد، مشترک یا عضو تلقی می شود.

   v    مشتری: مشترک یا عضوی که از سایت خرید می کند مشتری نام دارد.

   v    سفارش: کالا یا کالاهایی که مشتری انتخاب و خرید آنها را اعلام می کند سفارش نام دارد.

   توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سی ­تی­ مهر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سی تی مهر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما موظف هستید آخرین تغییرات را مطالعه کنید و استفاده شما از سایت به معنی پذیرش آخرین تغییرات است.

   سی­ تی­ مهر همواره خود را مجاز و مختار می داند که نسبت به ایجاد تغییرات دلخواه در سایت از جمله تغییرات فنی و ظاهری، تغییر خدمات و نحوه ارائه آن، تغییر محتوا و اطلاعات سایت، تغییر در سیاست ها، حقوق و قوانین اقدام نماید. 

   سی­ تی­ مهر در هر زمانی اختیار را دارد به هر دلیلی ارائه سرویس به مشتریان و برقراری ارتباط با آنان را متوقف و نسبت به تغییر یا حذف کلیه مطالب یا خدمات خویش اقدام نماید.

   هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سی­ تی­ مهر استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا ایمیل به سی­ تی­ مهر ارسال می کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و شما موافقت می‌‏کنید که به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ داده شود.

   تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق اطلاعات ثبت نام شده توسط مشتری صورت می‌گیرد.

   سی­ تی­ مهر برای اعضای خود جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سایر سرویس‌ها، ایمیل یا پیامک ارسال می کند. در صورتی که اعضا تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها را نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه سی­ تی­ مهر را در قسمت ویرایش پروفایل خود لغو کنند.

   همچنین توجه داشته باشید که سی­ تی­ مهر برای کاربران و مشتریان خود پیامک های های اطلاع رسانی و تخفیفات را ارسال می‌کند.

   تلفن تماس:

   پاسخگویی 8 الی 24 همه روزه

   پشتیبانی: 88 55 88 55 - 031 ( 30 خط )

   پشتیبانی کل: 330 86 333 - 021

   ایمیل سازمانی: info@CTMehr.com

   سی­ تی­ مهر به حریم شخصی کاربران تاکید دارد، برای ثبت نظر، خرید  یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های سی­ تی­ مهر قانونی است وارد کردن  اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است.

   بنابراین تکمیل اطلاعات ثبت نام الزامی است در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، سی تی مهر جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و سی­ تی­ مهر تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد. سی تی مهر ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین می‌تواند در صورت لزوم از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب سایت ، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق الذکر به سی­ تی­ مهر اعطاء نموده و حق هر اعتراضی را از خود سلب می نمایند.

   باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده مشترکین است. در صورتی که مشترک شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سوءاستفاده یا مشکلات احتمالی مشترکین باید با شماره موبایل جدید ثبت نام نمایند.

   مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط مشترک باشد، با خود مشترک بوده مشترک حق هر گونه اعتراضی علیه سی­ تی­ مهر را از خود سلب میکند.

   همچنین بدین وسیله به اطلاع مشترکین رسانده می شود که سی­ تی­ مهر همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی سی­ تی­ مهر و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سوء استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و سی­ تی­ مهر  می تواند مراتب را از طریق قانون پیگیری نماید.

   سی­ تی­ مهر برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی مشترکین همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خوبی را برای همه کاربران فراهم آورد.

   الف) هر گونه استفاده غیر متعارف، غیر مجاز و غیر قانونی از سایت توسط مشترکین که منجر به آسیب، خرابی، از دست رفتن یا تغییر اطلاعات، افشای اطلاعات شخصی کاربران و سایر ضرر و زیان های احتمالی گردد، پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.

   ب) مشترکین موظف به حفاظت از اطلاعات شخصی کاربری خویش بوده و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعاتی که از طریق شناسه کاربری و رمز عبور آن ها صورت می گیرد بر عهده آنان است.

   ج) سی­ تی­ مهر در قبال افشای اطلاعات مشترک در اثر قصور و یا ویروسی شدن سیستم کامپیوتری وی مسئولیتی نخواهد داشت.

   الف) در سایت امکان بحث و تبادل نظر با سایر مشترکین ، ثبت نظرات، پیشنهادات و سؤالات فراهم شده است. در این زمینه مشترکین موظف هستند از درج هرگونه مطالب مغایر با اصول قانونی و اخلاقی، افترا آمیز، تهدید کننده حریم خصوصی افراد یا حقوق مالکیت معنوی و هرگونه مطالب ناشایست دیگر جداً خودداری نمایند، در غیر این صورت کلیه مسئولیت و عواقب قانونی آن بر عهده ایشان می باشد.

   ب)سی­ تی­ مهر در نشر یا عدم نشر نظرات مشترکین دارای اختیار کامل می باشد.

   ج) در صورتیکه کاربری نسبت به رعایت و ضوابط سی­ تی­ مهر در درج نظرات توجه کافی نداشته باشد، سی­ تی­ مهر مجاز است از دسترسی مجدد کاربر به سایت جلوگیری به عمل آورده و در صورت لزوم وی را تحت پیگرد قانونی قرار دهد.

   شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران

   فارسی بنویسید.

   برای نظر یا نقد و بررسی خود عنوانی متناسب با متن انتخاب کنید. تا دیگر کاربران به خواندن ترغیب پیدا کنند.

   نقد مشترکین باید شامل قوت‌ها و ضعف‌های محصول در استفاده‌ی عملی و تجربه‌ی شخصی باشد و مزایا و معایب به‌صورت خلاصه و تیتر وار در محل تعیین‌شده درج شود. لازم است تا حد ممکن از مبالغه و بزرگ‌نمایی مزایا یا معایب محصول خودداری کنید.

   نقد مناسب، نقدی است که واقع ‌بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.

   با توجه به تفاوت در سطح محصولات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آن‌ها، لازم است نقد و بررسی هر محصول با توجه به قیمت آن صورت گیرد؛ نه به‌صورت مطلق.

   جهت احترام‌گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت، فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ کنید.

   با توجه به ساختار بخش نظرات، سوال یا درخواست راهنمایی خود را در بخش پرسش و پاسخ ارتباط با ما مطرح کنید.

   مشترکین ارسال‌کننده‌ی نظر موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر مشترکین یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث پاک شدن نظر مشترک می‌شود.

   تمام مشترکین حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر مشترک تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.

   از طریق نمودار تغییر قیمت در سایت می‌توانید از تغییرات قیمت آگاه شوید؛ لذا به‌هیچ‌وجه در بخش نظرات مبلغ «قیمت» را ذکر نکرده، درباره‌ی آن سؤال نکنید و نظری ندهید.

   در نظرات خود، از بزرگ‌نمایی یا اغراق درباره‌ی قوت‌ها یا ضعف‌های محصول خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه‌آمیز یا به دور از واقعیت پاک خواهد شد.

   با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن، نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت کنید. دقت داشته باشید تا جای ممکن از هرگونه لینک‌دادن (فرستادن) دیگر کاربران به سایت‌های دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.

   بهتر است مطالبی در این بخش ثبت شود که برای بازدیدکنندگان سایت مفید باشد؛ لذا از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیرمرتبط یا غیرضروری در این بخش پرهیز کنید.

   لازم است نظرات خود را به صورت نگارشی ثبت کرده و از کوتاه‌کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری کنید. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد.

   روز کاری به معنی روزهای غیر تعطیل است که کلیه سفارشات در روزهای کاری پردازش می شود لازم به ذکر است با توجه به اینکه در سی­ تی­ مهر امکان ثبت سفارش در تمام روزهای سال حتی ایام تعطیل  به صورت 24 ساعته وجود دارد پردازش سفارشات روز های تعطیل روز بعد از تعطیلات خواهد بود.

   کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت سی­ تی­ مهر به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. سی­ تی­ مهر همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی درسی­ تی ­مهر به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای سی ­تی­ مهر محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.

   در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

   سی­ تی­ مهر مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای سی­ تی مهر محفوظ است.

   در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت سی­ تی­ مهر، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای سی­ تی­ مهر محفوظ است. سی­ تی­ مهر در اسرع وقت وجوه دریافتی را به مشتری عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت سی­ تی­ مهر می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

   مشتریان محترم برای مشاهده و دریافت اطلاعات ملزم به ثبت نام در سایت نمی باشند اما برای ثبت سفارش باید در سایت ثبت نام کنند و در صورت ثبت نام کامل، علاوه بر آنکه در خریدهای بعدی مجبور به وارد کردن اطلاعات خود نمی باشند، می توانند از مزایای عضویت در سایت از جمله آگاهی از آخرین اخبار و اطلاعات و پیشنهادهای خرید خوب بهره مند شوند .در صورتی که اطلاعات ثبت نام ناقص باشد یا سی­ تی­ مهر  احتیاج به اطلاعات بیشتری داشته باشد در هنگام خرید درخواست خواهد کرد.

   مشتریان می توانند اطلاعات ثبت نامی خود را ویرایش نمایند و سی­ تی­ مهر از آخرین اطلاعات آنها استفاده می نماید. در ضمن مشتری می تواند در هنگام خرید اطلاعات تحویل گیرنده را عوض نماید  و در این حالت تحویل گیرنده باید با کارت شناسایی کالای خود را تحویل گیرد.

   با ثبت این اطلاعات، کاربران و مشتریان ضمن اطمینان از محفوظ بودن اطلاعات خود نزد سی­ تی­ مهر، به سی­ تی­ مهر اختیار می دهند تا از این اطلاعات جهت برقراری ارتباط استفاده نماید.

   توجه:  

   مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد سایت نمایند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می باشد. 

   با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد و اگر نیاز دارند که فاکتور به نام حقوقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با انتخاب گزینه «تکمیل اطلاعات حقوقی» و وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر، برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند. همچنین آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور به نام شخص حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییرات در فاکتورها غیر ممکن است.

   نکات:

   به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به‌صورت «پرداخت اینترنتی»انجام دهند.

   سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

   سفارش های عادی و فوری مخصوص مشتریان شهرهای زیرمجموعه ناوگان حمل و نقل سی تی مهر است در صورتی که مبلغ آنها کمتر از پنجاه میلیون ریال باشد پرداخت در محل را انتخاب نمایند.

   درصورتی‌ که هزینه سفارش از طریق اینترنتی پرداخت‌شده باشد، تحویل‌گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید مدرک شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

    

   1- پرداخت اینترنتی:

   مشترکین سی ­تی­ مهر ‏می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به‌صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به‌منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به‌صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‌شود.

   لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

   لازم به ذکر است سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال ، باید پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

   توجه داشته باشید که تحویل‌گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید مدرک شناسایی معتبر همراه داشته باشد.

   تا زمان راه‌اندازی پرداخت اینترنتی، پرداخت کارت به کارت جایگزین شده است.

   در هنگام خرید نوع نحوه پرداخت اعلام می‌شود.

    

   - چگونگی پرداخت اینترنتی

   مشترکین محترم سایت سی­ تی­ مهر می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از واردکردن آن‌ها و تأیید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

   1- شماره 16 رقمی کارت

   این شماره، بر روی کارت‌بانکی شما درج‌شده است.

   2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

   برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاً رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت‌بانکی خود را فعال کرده باشید.

   رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد.

   برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

   3- کد CVV2

   CVV2 یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

   4- تاریخ انقضا

   تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک‌شده است.

   اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به‌جای ماه و از 99 به‌جای سال انقضای کارت استفاده کنید.


   تذکر- پرداخت کارت به کارت جایگزین پرداخت اینترنتی:

   مشترکین می‌توانندخریدهای بالای ده میلیون را به‌حساب شماره 2159300090009 یا به کارت شماره 5892101073687481 نزد بانک ملی بنام محمدعلی خوبی واریز نمایند و جهت گزارش پرداخت فیش را به شماره 3638 711 0921 تلگرام یا واتساپ نموده یا با تماس گرفتن با شماره 55885588-031 مشخصات پرداخت را اعلام نماید.

    

   2- پرداخت در محل تحویل:

   به مشترکین محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به‌صورت اینترنتی انجام دهند.

   بااین‌وجود، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، سی­ تی­ مهر این امکان را فراهم آورده است که درصورتی‌که آدرس تحویل سفارش آن‌ها، شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل و حومه باشد و مبلغ خرید کمتر از پنجاه میلیون ریال باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش پرداخت کنند.

   لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

    

   - پرداخت نقدی یا با کارت‌بانکی در محل تحویل

   ازآنجاکه همگی مأموران تحویل سفارش سی تی مهر ‏دستگاه‏‏‌های کارت‌خوان سیار (POS)همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

   لازم به توضیح است که برای سفارش های بالای پنجاه میلیون ریال می بایست مبلغ را بصورت آنلاین یا کارت به کارت پرداخت گردد.

   مشتریان ساکن سایر شهرهای ایران لازم است وجه سفارش خود را به‌ صورت آنلاین یا کارت به کارت پرداخت نمایند.

   - سفارش یک کالا به تعداد بالا، مغایر با هدف مصرف خریدار است و در صورت ثبت چنین سفارشی، لازم است پیش از ارسال، مبلغ آن تسویه شود.

   - در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.

   - لازم به ذکر است افزودن کالا به سبد خرید به معنی رزرو کالا نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند. همچنین تا پیش از ثبت نهایی، هرگونه تغییر از جمله تغییر در موجودی کالا یا قیمت، روی کالای افزوده شده به سبد خرید اعمال خواهد شد. بنابراین به مشتریانی که تمایل و تصمیم به خرید قطعی دارند ، به ‌ویژه درباره کالاهای ارائه شده تحت عنوان پیشنهاد شگفت انگیزکه دارای محدودیت تعداد و زمان هستند، توصیه می‌شود در اسرع وقت سفارش خود را نهایی کنند تا با اتمام موجودی یا تغییر قیمتی کالاها روبرو نشوند. شایان ذکر است سفارش تنها زمانی نهایی می‌شود که کاربران کد سبد خرید (dkc) سفارش خود را دریافت کنند و بدیهی است که سی­ تی­ مهر هیچ‌گونه مسوولیتی نسبت به کالاهایی که در سبد خرید رها شده است، ندارد.

    

   سفارشات در شهرهای زیرمجموعه ناوگان حمل و نقل سی تی مهر صرفا توسط ناوگان سی­ تی­ مهر ارسال می گردد و مشتریان  می توانند از بین روش ارسال فوری و ارسال عادی، یکی را انتخاب نمایند.

   در سایر شهر ها و استان ها، سفارش ها از سه طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ،تیپاکس و باربری ارسال می گردند.

   مشتریان می توانند در مرحله ثبت سفارش و استعلام، از بین روش های ارسال ممکن، یک روش را به دلخواه انتخاب نمایند. انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن می باشد.

   در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید ، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید: https://tracking.post.ir
   در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس تیپاکس هستید ، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت تیپاکس به آدرس زیر پیگیری کنید: https://tipaxco.com/tracking

    

   تبصره:

   در مواردی که ارسال توسط شرکت پست یا باربری انتخاب می گردد، مسئولیت سی­ تی­ مهر صرفاً تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به شرکت پست یا باربری و ارسال کد پیگیری برای مشتری می باشد. در این موارد مطابق مواد 386 و 387 قانون تجارت کلیه مشکلات ناشی از حمل کالا بر عهده متصدی حمل و نقل بوده و سی­ تی­ مهر مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد و در صورت بروز مشکل سی­ تی­ مهر پاسخگو و پرداخت کننده خسارت نمی باشد.

    

   تحویل فوری (تحویل سفارش در 30 دقیقه الی 2 ساعت)

   مرکز تجاری اینترنتی سی­ تی­ مهر جهت رفاه حال مشتریان خود، علاوه بر امکان ارسال عادی سفارش طی یک روز کاری، امکان تحویل فوری سفارش در 30 دقیقه الی 2 ساعت را نیز برای مشتریان شهرهای زیرمجموعه ناوگان حمل و نقل سی تی مهر خود فراهم نموده است. بر این اساس مشتریانی که به هر دلیلی تمایل به دریافت سفارش خود به‌صورت فوری دارند، می‌توانند با انتخاب این گزینه، سفارش خود را در کمتر از 2 ساعت در منزل یا محل کار خود دریافت نمایند.

   تحویل عادی برای مشتریان شهرهای زیرمجموعه ناوگان حمل و نقل سی تی مهر به مدت یک روز کاری (روز غیر تعطیل) می باشد.

   لازم به توضیح است که ارسال فوری سفارش‌ها شامل محدودیت کالایی می‌شود و مشتریان محترم می‌توانند فقط کالاهایی که امکان فروش فوری وجود دارد را انتخاب کنند.

   به استحضار می‌رساند این امکان در حال حاضر مختص شهرهای زیرمجموعه ناوگان حمل و نقل سی تی مهر بوده و به‌ زودی در سایر کلان‌ شهرهای کشور نیز فراهم می‌گردد.

   هزینه ارسال مشتریان محترم شهرهای زیرمجموعه سازمان حمل و نقل سی تی مهر، برای خرید های ارسال عادی بالای یک میلیون تومان رایگان و پائین تر از آن طبق تعرفه ثابت می باشد.

   و هزینه ارسال هزینه ارسال مشتریان محترم شهرهای خارج از زیر مجموعه سازمان حمل و نقل سی تی مهر برای خرید های ارسال پستی بالای یک میلیون تومان رایگان و پائین تر از آن طبق تعرفه پست می باشد.  هزینه ارسال مرسوله های فوری و اکسپرس هم طبق تعرفه خود که قبل از نهایی شدن مشخص است محاسبه می گردد.

   سفارش های شهرهای زیر مجموعه سازمان حمل و نقل سی تی مهر: مدت زمان تحویل کالاها در این شهرها در روش ارسال فوری در کمتر از 2 ساعت و در روش ارسال عادی حداکثر 8 ساعت می باشد.

   توجه: سفارش های فوری ارسالی شهرهای زیر مجموعه سازمان حمل و نقل سی تی مهر در یک بازه زمانی 30 دقیقه تا 2 ساعت است که با مشتریان هماهنگ و تحویل می شود و مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند، در غیراین صورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می باشد.

   سفارش های ارسال شده توسط پست و باربری: سفارش هایی که قرار است از طریق پست یا باربری ارسال گردند، در صورتیکه قبل از ساعت 10 نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست یا باربری خواهند شد، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید.

   مشتریان محترم موظف هستند هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید .( تحویل ظاهری یعنی کالا از تمام جنبه های ظاهری بررسی و در صورتیکه فاقد هر گونه ایراد ظاهری باشد، تحویل گرفته شود  توجه گردد هنگامی که کالا تحویل ظاهری گرفته می شود، سی تی ­مهر دیگر مسئولیتی در قبال مشکلات و ایرادات ظاهری کالا نخواهد داشت).

    تبصره 1: کالاهایی که نباید از بسته بندی خارج گردند، از بند فوق مستثنی می باشند و مشتریان صرفاً می بایست سلامت بسته بندی کالا را بررسی نمایند. در این موارد، باز و را‌ه‌اندازی کالا صرفا باید توسط کارشناسان شرکت ارائه دهنده خدمات گارانتی صورت پذیرد، در غیر اینصورت دستگاه از گارانتی خارج شده و مسئولیت مشکلات احتمالی بر عهده مشتری می باشد.

   تبصره 2:چنانچه بسته بندی کالا دارای مشکل یا ایراد ظاهری بوده و نشان از ضربه خوردگی یا مشکلات احتمالی داشته باشد، مشتری باید از تحویل گرفتن آن خودداری نماید و موضوع را بلافاصله به سی­ تی­ مهر اطلاع دهد.

   در زمان ارسال کالا توسط شرکت پست و یا باربری، مشتریان محترم موظف هستند در حضور مامور پستی و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردد و در صورتی که کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دارای ایراد باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به سی­ تی ­مهر اطلاع دهد. در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی یا باربری (به منزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم) را امضاء نماید، دیگر حق اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا نخواهد داشت، زیرا علیرغم اینکه کالا تا سقف ممکن بیمه گردیده، به دلیل آنکه مشتری شخصاً تایید نموده است که کالا را صحیح و سالم دریافت نموده است، دیگر امکان هیچگونه پیگیری برای دریافت خسارت توسط مشتری وجود ندارد.

   طبق دستورالعمل پلیس فتا در هنگام تحویل سفارشاتی که پرداخت آنها آنلاین بوده است، ارائه کارت ملی مطابق با نام فرد سفارش دهنده، اجباری است. چنانچه فردی که کالا را سفارش داده و پرداخت آن را بصورت آنلاین انجام داده، تمایل داشته باشد کالا تحویل فرد دیگری گردد، باید از طریق پنل، ایمیل یا پیامک، نام فرد تحویل گیرنده را به فروشگاه اعلام نماید، در غیر اینصورت سی ­تی­ مهر کالا را تحویل نداده و در این موارد هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود

   طبق قوانین سی تی ­مهر، در سفارش هایی که پرداخت آنها در محل مشخص گردیده است، قبل از تحویل کالا، ابتدا لازمست که وجه فاکتور تسویه و سپس کالا تحویل گردد. پس از تسویه وجه فاکتور، مشتری در حضور نماینده فروشگاه فرصت خواهد داشت تا کالای خود را از نظر سلامت ظاهری بررسی و سپس رسید تحویل ظاهری کالا را امضاء نماید؛ پس از تحویل ظاهری، مشتریان محترم تا 7 روز فرصت خواهد داشت تا کالا را از نظر فنی بررسی نمایند.

   در صورت وجود هر گونه مشکل فنی، کالا مشمول قانون 7 روز تضمین طلایی تعویض می گردد.

    به دلیل مسائل و مشکلات روی داده و بر اساس هماهنگی صورت گرفته با پلیس فتا و نیروی انتظامی، تحویل کلیه سفارش ها درب ورودی ساختمان خواهد بود.

   کالاهای خریداری شده از نظر امکان راه اندازی و استفاده به 2 دسته تقسیم می شوند:

   الف) کالاهایی که صرفاً باید توسط شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش نصب و راه اندازی گردند.

   در این موارد مشتری تحت هیچ شرایطی نباید کالا یا دستگاه را شخصاً نصب، راه اندازی و استفاده نماید، در اینصورت گارانتی کالا یا دستگاه باطل گردیده و مسئولیت آن بر عهده مشتری خواهد بود.

   در این موارد مشتری می بایست با خدمات پس از فروش شرکت مربوطه تماس گرفته و تقاضای نصب و راه اندازی کالا را نماید.

    ب) کالاهایی که توسط خود مشتری قابل راه اندازی و استفاده بوده و نیازی به تماس با خدمات پس از فروش برای نصب و راه اندازی ندارند.

   7 روز 5 نوع گارانتی خرید

   فروشگاه اینترنتی سی­ تی­ مهر با اطمینان از عملکرد خود و جهت تامین رضایت حداکثری مشتریان محترم، تمام خریدهای صورت گرفته را تا 7 روز 5 نوع گارانتی می نماید، این 7 روز گارانتی شامل تمام موارد مرتبط با خرید می باشد:

   گارانتی قیمت: ما ضمانت می کنیم کالای خریداری شده با بهترین قیمت ممکن است.

   گارانتی اصالت: ما ضمانت می کنیم کاربر کالای اورجینال، شرکتی و دارای گارانتی اصلی خریداری نموده است.

   گارانتی سلامت: ما ضمانت می کنیم کالای خریداری شده کاملا سلامت می باشد .

   گارانتی مغایرت: ما ضمانت می کنیم کالای خریداری شده هیچگونه مغایرتی با کالای مشاهده شده در وب سایت فروشگاه اینترنتی سی ­تی­ مهر نخواهد داشت.

   گارانتی عودت: ما ضمانت می کنیم چنانچه مشتری از خرید خود منصرف گردید کالارا عودت نماید.

    

   شرایط استفاده از گارانتی های فوق:

   گارانتی قیمت

   فروشگاه سی­ تی­ مهر همواره یکی از مزیتهای خود نسبت به سایر فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه های در سطح شهر را ارائه قیمتهای رقابتی اعلام نموده است، لذا سی­ تی­ مهر با اطمینان از قیمت‌گذاری محصولات خود و برای ایجاد اطمینان خاطر مضاعف مشتریان، 7 روز تضمین قیمتی برای کالاهای خریداری شده ارائه نموده که بر اساس آن، چنانچه مشتری تا 7 روز پس از خرید، اعلام نماید فروشگاه معتبر دیگری کالا را با قیمت کمتری عرضه می نماید، بلافاصله پس از محرز شدن مابه التفاوت وجه به حساب ایشان واریز خواهد شد.

   لازم به توضیح است که مدت این تضمین قیمتی در مورد کالاهایی که قیمت آنها تابع نوسانات بازار است، حداکثر تا 24 ساعت می باشد .

    

   توجه:  به دلیل آنکه تمامی کالاهای ارائه شده در فروشگاه سی­ تی­ مهر کالاهای اصل و شرکتی، دارای گارانتی و قطعات اصلی هستند و با توجه به آنکه ممکن است فروشگاهی به دلایل مختلف از جمله ارائه کالای قاچاق و بدون گارانتی، کالای تقلبی یا معیوب، کالای پشت ویترینی، کالایی که قطعات اصلی یا لوازم جانبی آن تعویض شده است، ظاهراً قیمت کمتری برای محصول اعلام نماید، لذا ملاک قیمتی، تنها قیمت های رسمی اعلام شده توسط تولیدکنندگان یا واردکنندگان اصلی آن کالا یا قیمتهای ارائه شده توسط فروشگاه های معتبر و شناخته شده می باشد.

    

   تبصره:  تضمین قیمتی شامل تغییرات قیمتی و یا خرید خوب خود سی­ تی­ مهر ، فروش ویژه، تخفیفات و هر نوع جشنواره خاصی که سایر فروشگاه های معتبر برای مقاطع خاص و مدت زمان مشخص در نظر می گیرند، نخواهد شد.

    

   شروط استفاده از 7 روز گارانتی قیمتی:

   برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

   1. مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.

   2. کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در سی تی مهر اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

   3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

   4. باتوجه به رسمی بودن فاکتورهای سی تی مهر ، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی باشد.

   5. لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: سی تی مهر همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

   6. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

   7. کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به سی تی مهر ، در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

   8. از آنجا که هدف این طرح اطمینان مشتری ازخرید با بهترین قیمت است، اگر در قیمت سی تی مهر به دلیل خرید از جشنواره های فروش یا استفاده از ووچر  تخفیف اعمال شده باشد، ملاک مقایسه، قیمت نهایی وتمام شده ای است که مشتری پرداخت میکند.

   9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت سی تی مهر ، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

   چگونه درخواست بفرستید؟

   -پیش فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده همراه کد سفارش خود، به آدرس ایمیلinfo@CTMhr.comارسال کنید. پیش فاکتور باید:شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

   - تا 7 روز  بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

   - صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

   چه زمانی درخواست بفرستید؟

   درخواست مشتری باید حداکثر تا 7 روز بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

   بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 7 روز کاری انجام می‌شود.

   پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

   سوال دارید؟

   با شماره تلفن 88 55 88 55 - 031 ( 30 خط) تماس بگیرید.

   گارانتی اصالت

   مشتریان محترم فروشگاه اینترنتی سی­ تی­ مهر 7 روز فرصت خواهند داشت نسبت به بررسی اصالت کالا و گارانتی آن از شرکتهای اصلی و خدمات پس از فروش آن اقدام نمایند. در صورت وجود هر گونه مشکل در اصالت کالا و یا گارانتی آن مشتریان به راحتی می توانند کالای خریداری شده را عودت نمایند.

   گارانتی سلامت

   مشتریان محترم سی­ تی­ مهر برای تست فنی کالای خریداری شده تا 7 روز فرصت خواهند داشت و در صورتیکه کالای خریداری شده دارای ایراد فنی باشد، کالا برای آنها تعویض و چنانچه موجودی آن کالا در فروشگاه تمام شده باشد، مشتریان به انتخاب خود می توانند:

   کالای مشابه دیگری انتخاب نمایند.

   درخواست استرداد وجه نمایند.

    

   شروط لازم برای استفاده از 7 روز گارانتی سلامت:

   مشتری قبل از 7 روز نسبت به اعلام ایراد فنی بصورت مکتوب اقدام نماید.

   ایراد فنی مورد تایید کارشناسان خدمات پس از فروش شرکت ارائه دهنده خدمات گارانتی یا کارشناسان فنی سی­ تی­ مهر قرار بگیرد و این ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالای خریداری شده یا مسائلی نظیر وارد شدن ضربه به دستگاه، نوسانات برق، آب خوردگی و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.

   کارتن و بسته بندی کالا کاملا سالم و بدون پارگی یا مخدوشی باشد. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی موجب عدم امکان استفاده از این تضمین می گردد.

   کالا از نظر ظاهری باید کاملا سالم و بدون هیچگونه ایراد ظاهری و مطابق روزی که کالا تحویل گرفته شده، باشد.

    

   توجه 1: چنانچه ایراد فنی مورد تایید قرار بگیرد، ضمن تعویض کالا، هیچ هزینه ای برای ارسال مجدد از مشتریان اخذ نخواهد شد، اما چنانچه ایراد فنی مورد تایید کارشناسان قرار نگیرد، ضمن عودت کالا، هزینه ارسال مجدد از مشتری دریافت خواهد شد.

   توجه 2:این تضمین صرفاً شامل ایرادات فنی کالا بوده و ایرادات و مشکلات ظاهری را شامل نمی گردد. همانطور که در بخش "نکات مهم در هنگام تحویل سفارش" بطور کامل اشاره گردید، مشتری موظف است در هنگام تحویل سفارش (غیر از موارد خاص)، سلامت ظاهری دستگاه را بررسی و سپس آن را تحویل بگیرد.

   توجه 3: در صورتیکه ایراد فنی مربوط به لوازم جانبی و یا قطعات دستگاه باشد، صرفا قطعات تعویض خواهد گردید.


   گارانتی مغایرت

   در صورتیکه کالای تحویل شده به مشتری با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد، مشتریان 7 روز فرصت خواهند داشت تا نسبت به تعویض یا مرجوع نمودن آن اقدام نمایند. اولین قدم برای اینکار اعلام مکتوب مشکل به سی­ تی­ مهر در بازه زمانی 7 روزه می باشد. در این موارد در صورتیکه کالای مورد نظر مشتری در فروشگاه موجود نباشد، به انتخاب مشتری، کالا با کالای مشابه دیگر تعویض یا در صورت دلخواه وجه پرداختی مسترد می گردد.


   شروط استفاده از 7 روز گارانتی مغایرت:

   1.مشتریان محترم موظف هستند که هنگام تحویل کالا و قبل از باز نمودن بسته بندی، مشخصات کالا را با کالای سفارش داده شده تطابق داده و در صورت وجود مغایرت آن را تحویل نگرفته و عودت نمایند. بر این اساس کالاهایی که با پست یا باربری نیز ارسال می گردند، باید قبل از تحویل و امضا نمودن رسید، از نظر مشخصات با کالای سفارش داده تطبیق داده شده و در صورت مغایرت ضمن تحویل گرفته نشدن، بلافاصله برای فروشگاه عودت گردند.

   2.مشتریان محترم موظف هستند چنانچه بررسی تطابق کالای سفارش داده شده و کالای تحویلی، از روی بسته بندی امکان پذیر باشد، قبل از باز نمودن بسته بندی، ابتدا مشخصات کالا را انطباق داده و سپس کالا را از بسته بندی خارج نمایند. لذا چنانچه بدون مطابقت، کالا از بسته بندی اولیه خارج شده باشد، حتی در صورت مغایرت، دیگر امکان تعویض یا مرجوع نمودن آن وجود نخواهد داشت.

   3.کارتن و بسته بندی کالا باید کاملا سالم و بدون پارگی یا مخدوشی باشد. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی موجب عدم امکان استفاده از این تضمین می گردد.

   4.با توجه به آنکه عکس محصولات صرفا جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری بوده و ممکن است در پاره ای از جزئیات با عکس اصلی تفاوت داشته باشد، به استناد آن نمی توان اعلام مغایرت نمود. لذا ملاک مغایرت برای مشتریان محترم، مشخصات فنی درج شده در سایت می باشد.

    

   گارانتی عودت

   در صورتیکه مشتریان سی ­تی­ مهر، به هر دلیلی از خرید خود منصرف شوند، تا 7 روز فرصت خواهند داشت تا کالای خریداری شده را عودت نمایند.

    

   شروط لازم برای استفاده از 7 روز امکان عودت کالا

   کالای خریداری شده از بسته بندی و پلمپ اولیه خارج نشده باشد و این امر به تایید کارشناسان فروشگاه برسد.

   کارتن و بسته بندی کالا کاملا سالم و بدون پارگی یا مخدوشی باشد. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی موجب عدم امکان استفاده از این تضمین می گردد.

    

   توجه 1: در این شرایط وجه کالا حداکثر ظرف 48 ساعت کاری پس از تایید کارشناسان فروشگاه، به حساب مشتری واریز خواهد شد.

   توجه 2: در این موارد هزینه ارسال و عودت کالا (هزینه رفت و برگشت) بر عهده مشتری می باشد.

   توجه 3: امکان عودت کالاهایی که قیمت آنها تابع نوسانات بازار است، حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد از تکمیل سفارش می باشد.

    

   سی­ تی­ مهر جهت رفاه هر چه بیشتر مشتریان خود و تحت عنوان " گارانتی مضاعف سی­ تی­ مهر" به مشتریان خود خدمتی مضاعف ارائه نموده است. تحت این خدمت در صورتیکه کالای خریداری شده در طول دوران گارانتی دارای هر گونه مشکل یا ایراد فنی گردد، دیگر نیازی به مراجعه مشتری به شرکت های ارائه دهنده خدمات گارانتی نمی باشد، تنها کافیست مشتری با سی­ تی­ مهر تماس گرفته و مشکل را اعلام نماید، پس از آن ما پیگیر موضوع شده و تا حصول نتیجه آن را پیگیری خواهیم نمود.

   شروط لازم برای استفاده از گارانتی مضاعف سی­ تی­ مهر

   این خدمت صرفا شامل ایرادات فنی دستگاه می باشد و ایرادات ناشی از استفاده ناصحیح از کالای خریداری شده یا مسائلی نظیر وارد شدن ضربه به دستگاه، نوسانات برق، آب خوردگی و یا سایر مشکلات عمدی را شامل نمی شود، لذا در صورتیکه ایراد فوق ایراد فنی نبوده باشد، مشتری موظف است هزینه های مرتبط با ایاب و ذهاب کالا را پرداخت نماید.

   خدمات مربوطه سی­ تی­ مهر رایگان بوده اما مشتری موظف است کلیه هزینه های مرتبط با شرکت های ارائه دهنده خدمات گارانتی را بر اساس فاکتور ارائه شده پرداخت نماید.

   سی­ تی­ مهر همواره سعی می نماید که قیمتهای کالاها را به درستی و با حداقل خطا در سایت وارد نماید. همواره امکان خطای انسانی در ورود اطلاعات وجود خواهد داشت. لذا در مواقعی که این قیمت ها به اشتباه وارد سایت شده باشند هیچگونه تعهدی برای سی­ تی­ مهر برای فروش کالا به همان قیمت اشتباه ایجاد نخواهد نمود.

   در این موارد حتی چنانچه بر اساس قیمت اشتباه، کالا برای مشتری فاکتور و ارسال گردد، مشتری موظف است در صورتیکه کالا را از بسته بندی خارج نکرده باشد یا آن را عودت نماید و یا ما به التفاوت وجه را واریز نماید و در صورتیکه کالا را از بسته بندی خارج کرده باشد، موظف است ما به التفاوت وجه را به حساب سی­ تی­ مهر واریز نماید. مشتری با قبول قوانین سایت حق هر گونه اعتراض در این موارد را از خود سلب می نماید.

   توجه: ملاک درج قیمت اشتباه در سایت، تفاوت بیش از 10 درصد قیمت سایت و قیمت عرف بازار می باشد.

   سی­ تی­ مهر همواره سعی می نماید دقیقا کالای سفارش داده شده توسط مشتری را برای ایشان ارسال نماید؛ اما به دلیل حجم بالای سفارشات و امکان خطای سیستمی یا انسانی، در موارد معدود ممکن است کالای اشتباهی برای مشتری ارسال گردد .در این موارد همانطور که قبلا به صراحت اعلام گردیده، مشتریان موظف هستند هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید. حال چنانچه مشتری بدون چک کردن کالا را تحویل و از بسته بندی و پلمپ اولیه خارج نموده باشد، در صورتیکه قیمت کالای تحویل گرفته شده بیشتر از کالای سفارش داده شده باشد، موظف است مابه التفاوت وجه را حداکثر 48 ساعت پس از اطلاع، به حساب سی­ تی­ مهر واریز نماید، در غیر اینصورت سی­ تی­ مهر حق خواهد داشت نسبت به پیگیری از طریق مراجع قضایی ذیصلاح اقدام و در اینصورت کلیه خسارات، هزینه های دادرسی و حق الوکاله بر عهده مشتری خواهد بود. اما در صورتیکه کالای تحویل گرفته شده توسط مشتری ارزان تر از کالای سفارش داده شده باشد، سی­ تی­ مهر موظف است حداکثر 48 ساعت پس از اطلاع، مابه التفاوت را به حساب مشتری واریز نماید، در این موارد به دلیل اینکه کالا از بسته بندی و پلمپ اولیه خارج گردیده است، امکان عودت وجود ندارد.

   طرح تشویقی شگفت انگیز به منظور ایجاد تجربه یک خرید خوب برای کاربران در نظر گرفته شده و روزانه در این بخش تعدادی از محصولات با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه‏‌تر نسبت به فروش‌‏های ویژه درج می‏‌شود که این کالاها تنها برای ساعت‏‌هایی امکان سفارش گذاری دارند. این طرح محدود به تعداد و زمان می باشد و خارج از این دو محدودیت به صورت عادی خواهد بود و سفارشاتی که نهایی شوند و کد تائیدیه دریافت نمایند می توانند از این طرح استفاده کنند. به دلیل اینکه این طرح تنها یک طرح تشویقی خرید است، سی­ تی­ مهر تعهدی در قبال سفارش‌‏های تعدادی ندارد و در صورت امکان فروش تعدادی هماهنگی‌‏های لازم انجام می‏‌شود. همچنین، هزینه ارسال سفارش برای بخش شگفت انگیز به ازای هر سفارش به صورت مجزا و ثابت در نظر گرفته می‏‌شود و امکان تغییر ندارد.

    

   تبلیغات سی­ تی­ مهر در چهارچوب کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران به ویژه ماده 2 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و مواد 50 الی 55 قانون تجارت الکترونیک صورت می گیرد. کلیه ی مشتریان جهت آگاهی از آخرین اخبار و اطلاعات فروشگاه و همچنین آگاهی از تخفیفات و پروموشن ها اجازه ی ارتباط از طریق پیامک ایمیل و مرسولات کاغذی را به فروشگاه می دهند.

   سی­ تی­ مهر محتوای سایت هایی که قصد تبلیغات در سایت را دارند از نظر مغایرت با اصول و قوانین کشور مورد بررسی قرار می دهد اما صحت و سقم محتوا و خدمات آنها را مورد بررسی قرار نمی دهد و لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوا و خدمات ارائه شده در این سایت ها ندارد.