>
   0 تومان 0
   جمع کل: 0 تومان
   جمع قابل پرداخت: 0 تومان

   دسته بندی ها

   روش های ارسال

   روش های ارسال سفارش ( عادی | فوری | پستی | اکسپرس )   1) سفارشات در شهر کاشان و آران و بیدگل صرفا توسط ناوگان سی تی مهر ارسال می گردد و مشتریان می توانند از بین روش ارسال فوری و ارسال عادی ، یکی را انتخاب نمایند.
   2) در سایر شهر ها و استان ها ، سفارش ها از سه طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ،تیپاکس و باربری ارسال می گردند.

   روش ارسالروش ارسالروش ارسالروش ارسال
   notice

   مشتریان می توانند در مرحله ثبت سفارش و استعلام، از بین روشهای ارسال ممکن، یک روش را به دلخواه انتخاب نمایند. انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن می باشد.
   در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید ، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید: http://tracking.post.ir
   در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید ، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید: https://tipaxco.com/tracking

   مدت زمان تحویل سفارش ها   زمان ارسال

   سفارش های شهر کاشان و آران و بیدگل: مدت زمان تحویل کالاها در شهر کاشان و آران و بیدگل در روش ارسال فوری در کمتر از 2 ساعت و در روش ارسال عادی از 4 الی  8 ساعت کاری ( به غیر از روز های تعطیل ) می باشد.

   سفارش های فوری ارسالی شهر کاشان و آران و بیدگل در یک بازه زمانی 30 دقیقه تا 2 ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل می گردند و مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند، در غیر این صورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می باشد.   لازم به توضیح است که ارسال فوری سفارش ها شامل محدودیت کالایی می شود و مشتریان محترم می توانند فقط کالا هایی که امکان فروش فوری وجود دارد را انتخاب کنند. به استحضار می رساند این امکان در حال حاضر مختص شهر کاشان و آران و بیدگل بوده و به زودی در سایر کلان شهرهای کشور نیز فراهم می گردد.   سفارش های ارسال شده توسط پست و باربری : سفارش هایی که قرار است از طریق پست یا باربری ارسال گردند، در صورتی که قبل از ساعت 10 نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست یا باربری خواهند شد، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید.   در مواردی که ارسال توسط شرکت پست یا باربری انتخاب می گردد، مسئولیت سی تی مهر صرفاً تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به شرکت پست یا باربری و ارسال کد پیگیری برای مشتری می باشد. در این موارد مطابق مواد 386 و 387 قانون تجارت کلیه مشکلات ناشی از حمل کالا بر عهده متصدی حمل و نقل بوده و سی تی مهر مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد و در صورت بروز مشکل سی تی مهر پاسخگو و پرداخت کننده خسارت نمی باشد.   هزینه ارسال   زمان ارسال

   مشتریان محترم شهرستان کاشان و آران وبیدگل توجه نمایند هزینه ارسال برای خرید های ارسال عادی  یک میلیون تومان رایگان و پائین تر از آن برای کاشان مبلغ 20000 تومان و برای آران و بیدگل 15000 تومان می باشد.

   مشتریان محترم سایر شهرها و استان ها باید توجه نمایند که هزینه های پستی و باربری طبق نرخ مصوبه آن ها استو در هنگام سفارش در صفحه ماقبل پرداخت اعلام می شود. لازم به ذکر است هزینه ارسال پستی بالای یک میلیون تومان رایگان است.   نکات مهم در هنگام تحویل سفارش   • 1) مشتریان محترم موظف هستند هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید. ( تحویل ظاهری یعنی کالا از تمام جنبه های ظاهری بررسی و در صورتیکه فاقد هر گونه ایراد ظاهری باشد، تحویل گرفته شود توجه گردد هنگامی که کالا تحویل ظاهری گرفته می شود، سی تی مهر دیگر مسئولیتی در قبال مشکلات و ایرادات ظاهری کالا نخواهد داشت.)

    • کالاهایی که نباید از بسته بندی خارج گردند، از بند فوق مستثنی می باشند و مشتریان صرفاً می بایست سلامت بسته بندی کالا را بررسی نمایند. در این موارد، باز و راه اندازی کالا صرفا باید توسط کارشناسان شرکت ارائه دهنده خدمات گارانتی صورت پذیرد، در غیر اینصورت دستگاه از گارانتی خارج شده و مسئولیت مشکلات احتمالی بر عهده مشتری می باشد.

    • چنانچه بسته بندی کالا دارای مشکل یا ایراد ظاهری بوده و نشان از ضربه خوردگی یا مشکلات احتمالی داشته باشد، مشتری باید از تحویل گرفتن آن خودداری نماید و موضوع را بلافاصله به سی تی مهر اطلاع نماید.


   • 2) در زمان ارسال کالا توسط شرکت پست و یا باربری، مشتریان محترم موظف هستند در حضور مامور پستی و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردد و در صورتیکه کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دارای ایراد باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به سی تی مهر اطلاع دهد. در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی یا باربری (بمنزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم) را امضاء نماید، دیگر حق اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا نخواهد داشت، زیرا علیرغم اینکه کالا تا سقف ممکن بیمه گردیده، به دلیل آنکه مشتری شخصاً تایید نموده است که کالا را صحیح و سالم دریافت نموده است، دیگر امکان هیچگونه پیگیری برای دریافت خسارت توسط مشتری وجود ندارد.


   • 3) طبق دستورالعمل پلیس فتا در هنگام تحویل سفارشاتی که پرداخت آنها آنلاین بوده است، ارائه کارت ملی مطابق با نام فرد سفارش دهنده، اجباری است. چنانچه فردی که کالا را سفارش داده و پرداخت آن را بصورت آنلاین انجام داده، تمایل داشته باشد کالا تحویل فرد دیگری گردد، باید از طریق پنل، ایمیل یا پیامک، نام فرد تحویل گیرنده را به فروشگاه اعلام نماید، در غیر اینصورت سی تی مهر کالا را تحویل نداده و در این موارد هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.


   • 4) طبق قوانین سی تی مهر ، در سفارش هایی که پرداخت آنها در محل مشخص گردیده است، قبل از تحویل کالا، ابتدا لازمست که وجه فاکتور تسویه و سپس کالا تحویل گردد. پس از تسویه وجه فاکتور، مشتری در حضور نماینده فروشگاه فرصت خواهد داشت تا کالای خود را از نظر سلامت ظاهری بررسی و سپس رسید تحویل ظاهری کالا را امضاء نماید؛ پس از تحویل ظاهری، مشتریان محترم تا 7 روز فرصت خواهد داشت تا کالا را از نظر فنی بررسی نماید.
    در صورت وجود هر گونه مشکل فنی، کالا مشمول قانون 7 روز تضمین طلایی تعویض می گردد.


   • 5) به دلیل مسائل و مشکلات روی داده و بر اساس هماهنگی صورت گرفته با پلیس فتا و نیروی انتظامی، تحویل کلیه سفارش ها درب ورودی ساختمان خواهد بود.   شرایط راه اندازی و استفاده از کالای خریداری شده   کالاهای خریداری شده از نظر امکان راه اندازی و استفاده به 2 دسته تقسیم می شوند:

   • الف) کالاهایی که صرفاً باید توسط شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش نصب و راه اندازی گردند.
    در این موارد مشتری تحت هیچ شرایطی نباید کالا یا دستگاه را شخصاً نصب، راه اندازی و استفاده نماید، در اینصورت گارانتی کالا یا دستگاه باطل گردیده و مسئولیت آن بر عهده مشتری خواهد بود.مشتری می بایست با خدمات پس از فروش شرکت مربوطه تماس گرفته و تقاضای نصب و راه اندازی کالا را نماید

   • ب) کالاهایی که توسط خود مشتری قابل راه اندازی و استفاده بوده و نیازی به تماس با خدمات پس از فروش برای نصب و راه اندازی ندارند.