>
   0 تومان 0
   جمع کل: 0 تومان
   جمع قابل پرداخت: 0 تومان

   دسته بندی ها

   ضمانت اصل بودن کالا با بهترین قیمت

   تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

   سی تی مهر؛ فقط کالای اصلی

   سی تی مهر اصالت همۀ کالاهایش را تضمین  وهمۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که سی تی مهربرای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از سی تی مهرخریداری می‌کنند  و شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چینهستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

    

   سی تی مهر؛ فقط گارانتی اصلی

   شرکت هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می کنند و اسامی آنها در سایت این وزارتخانه ذکر شده، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند. بنابراین گارانتی اینگونه شرکت ها، گارانتی معتبر محسوب می شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت سی تی مهر توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم افزاری و سخت افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و سی تی مهرهیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت. بنابراین کلیه کالاهایی که در سی تی مهرعرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در بخش محصولات سایت سی تی مهر به فروش نمی‌رسد. مگر آنکه برچسب دست دوم روی آن باشد . از این رو است که سی تی مهر اصل بودن همه محصولات موجود در بخش محصولات وب سایت را تضمین می‌کند.

    

   تضمین بهترین قیمت

   تضمین بهترین قیمت چیست؟

    بهره وری بالا، امکان ارائه بهترین قیمت

   ما در فروشگاه اینترنتی سی تی مهر آگاهیم که در عصر اینترنت و شبکه های اجتماعی، هیچ متغیری برای موفقیت یک کسب و کار، بالاتر از میزان رضایت مشتریان نمی باشد، برای همین سعی کرده ایم با بالا بردن میزان بهره وری و کارایی سیستم از طریق سیستم های هوشمند و متکی بر تکنولوژی های روز دنیا و با کاهش هزینه های گزاف تبلیغات؛ حاشیه سود خود را تا حد ممکن کاهش داده و در کنار ارائه خدمات بیشتر و بهتر، رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب نماییم؛ و این یعنی بازی برد-برد برای ما و مشتریان ما.

   در شرایطی که بسیاری از فروشگاه های مدعی، با تبلیغات و هزینه های زیاد و نمایش امکانات و تجهیزات ظاهری بجای جلب رضایت مشتری، سعی در کسب اعتبار برای خود دارند، ما اعتبار خود را در گرو ایجاد یک تجربه لذتبخش برای مشتریان خود می دانیم، بر این اساس آن فروشگاه ها مجبور هستن با افزایش نامتعارف قیمت محصولات، هزینه های بالای خود را از جیب مشتریان خود تامین کنند و در مقابل ما در سی تی مهر با ایجاد بالاترین راندمان کاری و حذف ناکارآمدی ها، منافع همزمان خود و مشتریان خود را بهترین نحو تامین می نمائیم.

    فروشگاه اینترنتی سی تی مهر همواره یکی از مزیت های خود نسبت به سایر فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه های در سطح شهر را ارائه بهترین قیمت ها اعلام نموده است، لذا فروشگاه با اطمینان از قیمت گذاری محصولات خود و برای ایجاد اطمینان خاطر مضاعف مشتریان، 7 روز تضمین قیمتی برای کالاهای خریداری شده ارائه نموده که بر اساس آن، چنانچه مشتری تا 7 روز پس از خرید، اعلام نماید فروشگاه معتبر دیگری کالا را با قیمت کمتری عرضه می نماید، بلافاصله پس از محرز شدن (در کمتر از 2 ساعت)، مابه التفاوت وجه به حساب ایشان واریز خواهد شد.

   لازم به توضیح است که مدت این تضمین قیمتی در مورد کالاهایی که قیمت آنها تابع نوسانات بازار است، حداکثر تا 24 ساعت می باشد.

    توجه:

   به دلیل آنکه تمامی کالاهای ارائه شده در فروشگاه سی تی مهر کالاهای اصل و شرکتی، دارای گارانتی و قطعات اصلی هستند و با توجه به آنکه ممکن است فروشگاهی به دلایل مختلف از جمله ارائه کالای قاچاق و بدون گارانتی، کالای تقلبی یا معیوب، کالای پشت ویترینی، کالایی که قطعات اصلی یا لوازم جانبی آن تعویض شده است، ظاهراً قیمت کمتری برای محصول اعلام نماید، لذا ملاک قیمتی، تنها قیمت های رسمی اعلام شده توسط تولیدکنندگان یا واردکنندگان اصلی آن کالا یا قیمتهای ارائه شده توسط فروشگاه های معتبر و شناخته شده می باشد.

    تبصره:

   تضمین قیمتی شامل تغییرات قیمتی و یا خرید خوب خود فروشگاه سی تی مهر، فروش ویژه، تخفیفات و هر نوع جشنواره خاصی که سایر فروشگاه های معتبر برای مقاطع خاص و مدت زمان مشخص در نظر می گیرند، نخواهد شد.

   تضمین بهترین قیمت چه شرایطی دارد؟

   برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

   1. مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.

   2. کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در سی تی مهر اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

   3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

   4. باتوجهبه رسمی بودن فاکتورهای سی تی مهر ، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی باشد.

   5. لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: سی تی مهر همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

   6. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

   7. کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به سی تی مهر ، در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

   8. از آنجا که هدف این طرح اطمینان مشتری ازخرید با بهترین قیمت است، اگر در قیمت سی تی مهر به دلیل خرید از جشنواره های فروش یا استفاده از ووچر تخفیف اعمال شده باشد، ملاک مقایسه، قیمت نهایی و تمام شده ای است که مشتری پرداخت میکند.

   10. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت سی تی مهر ، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

   چگونه درخواست بفرستید؟

   مدارک زیر را همراه کد سفارش خود، به آدرس ایمیل info@CTMher.com ارسال کنید:

   * پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

   - شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

   - تا 7 روز  بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

   - صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

   چه زمانی درخواست بفرستید؟

   درخواست مشتری باید حداکثر تا 7 روز بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

   بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 7 روز کاری انجام می‌شود.

   پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

   سوال دارید؟

   با شماره تلفن 09217113638- 55885588-031 بخش خدمات پس ازفروش تماس بگیرید.

   قوانین

   در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای سی تی مهر محفوظ است.

   سی تی مهر می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده یا ارائه آن را متوقف کند.