5.00 امتیاز از 1 رای

چهارراه ولیعصر استان تهران

چهارراه ولیعصر به تقاطع خیابان ولیعصر و انقلاب اسلامی گفته می‌شود. این چهارراه به دلیل وجود مراکز فرهنگی، تفریحی، تجاری و دانشگاهی در اطراف خود یکی از پر رفت و آمدترین نقاط پایتخت است.

از جمله مهم‌ترین این مراکز می‌توان به دانشگاه تهران، تئاتر شهر و پارک دانشجو، مجموعه تالار وحدت، بازار کامپیوتر رضا، فروشگاه‌های لباس‌های الیاف طبیعی، مرکز تبادل کتاب و کافه‌های  مختلف مثل لمیز شعبه چهارراه ولیعصر و نوتلابار شعبه تئاتر شهر اشاره کرد.

 

 

 

 

آدرس

چهارراه ولیعصر به تقاطع خیابان انقلاب و خیابان ولیعصر گفته می‌شود.

برای رسیدن به این محل می‌توانید از مترو استفاده کنید. کافی است در خط ۴ مترو و ایستگاه تئاتر شهر (ایستگاه چهارراه ولیعصر سابق) از قطار پیاده شوید.

همچنین اگر قصد استفاده از اتوبوس را دارید می‌توانید با انتخاب ایستگاه چهارراه ولیعصر واقع در خط ۴ در این لینک از اتوبوس‌هایی که در این مسیر تردد می‌کنند مطلع شوید و از آن‌ها استفاده کنید.

خطوط اتوبوس‌رانی مثل خط راه‌آهن - تجریش، راه‌آهن - پارک‌وی و آزادی - تهرانپارس از جمله خطوطی هستند که اتوبوس‌های آنها از چهارراه ولیعصر عبور می‌کنند.

اگر به پایتخت سفر می‌کنید، توصیه می‌کنیم حتما از بام چهارراه ولیعصر دیدن کنید. این منطقه دارای مراکز خریدی ست که میتوانید در آنجا خرید کنید.شما میتوانید از دیدن این منطقه لذت ببرید.

 

 

 


تهیه شده توسط:

سایت سی تی مهر/ بخش کافه خبر/ جاذبه های گردشگری تهران

www.CTMehr.com

کانال :

https://t.me/CTMehr


نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
ابتدا وارد شوید