0 امتیاز از 0 رای

بام ساوه استان مرکزی

 

استان مرکزی دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است. بام ساوه، یکی دیگر از جاهای دیدنی ساوه است که در شمال شرقی این شهر و در بلندترین منطقه ساوه منتظر شماست تا ساعاتی رویایی برایتان بسازد. می‌توانید دقایی لذت‌بخش را در بام ساوه به همراه خانواده و حتی به تنهایی تجربه کنید. درختان زیبای زیتون فضا را سرسبز و باطراوت می‌کند و استخر، حوضچه، آبنما و جوی‌های پلکانی زیبا، هوای گرم ساوه را لطیف و دلپذیر می‌سازد.

 

 

پیاده‌راه‌ها با چراغ‌های زیبا شب‌های این مجموعه را نیز دیدنی کرده است. این مجموعه هنوز جای پیشرفت دارد و تا سال ۹۹ به طور کامل احداث می‌شود ولی این روزها هم امکانات کافی برای لذت بردن اعضای خانواده در کنار هم دارد. یک شهربازی سرپوشیده بزرگ، سینما و آمفی تئاتری ۶۰۰ نفره از امکانات درجه یک این مجموعه است. رستوران سنتی و فست فود و همین طور بوفه برای اینکه دلی از عذا در بیاورید هم وجود دارد.

 

 

اگر می‌خواهید لذت و زحمت پیک نیک و غذا پختن را به خودتان بدهید، بام ساوه آلاچیق‌های متعدد و منقل هم دارد. زمین بازی برای کودکان و وسایل ورزش برای بزرگترها به همراه میز پینگ پنگ، امکان بازی و ورزش را برای همه اعضای خانواده فراهم می‌‌کند.

ساعت بازدید : ۲۴ ساعته

قیمت بلیط : رایگان

آدرس بام ساوه : ساوه، بلوار طراوت

 

 

تهیه شده توسط:

سایت سی تی مهر/ بخش کافه خبر/ جاذبه های گردشگری استان مرکزی

www.CTMehr.com

کانال :

https://t.me/CTMehr


نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
ابتدا وارد شوید