0 تومان 0
جمع کل: 0 تومان
جمع قابل پرداخت: 0 تومان

دسته بندی ها

افتتاح بخش حرفه ای مشاوره‌‍‌های سی‌تی‌مهر

ارسال توسط : خوبی / تاریخ انتشار : 1399/09/01 /
0 امتیاز از 0 رای
افتتاح بخش حرفه ای مشاوره‌‍‌های سی‌تی‌مهر

سی‌تی‌مهر با توجه به نیاز کاربران فاز حرفه ای  بخش مشاوره‌ را در بخش‌های پزشکی، حقوقی، روانشناسی و مشاوره، مالی و حسابداری، تحصیلی و کسب و کار به صورت اینترنتی و غیرحضوری رونمایی کرد.

صرفه جویی در زمان، دسترسی آسان و سریع در هر زمان و مکان به مشاور، کاهش هزینه‌های غیرضروری، مشاوره محرمانه و حفظ حریم شخصی، سهولت استفاده، تضمین کیفیت، ارجاع مشاوره رایگان به مشاوره دیگر در صورت عدم رضایت از مهمترین ویژگی ‌های مشاوره آنلاین و غیرحضوری سی‌تی‌مهر است.

کاربران سی‌تی‌مهر می‌توانند با برقراری ارتباط اینترنتی و غیرحضوری به صورت متنی، صوتی و تلفنی با مشاوران سی‌تی‌مهر مکالمه و ظرف مدت زمان از پیش تعیین شده، جواب خود را دریافت کنند.

چشم پزشکی، پزشکی عمومی، کلینیک مشاوره اطفال، مغز و اعصاب، کرونا، تغذیه و تناسب اندام، ورزش و طب فیزیکی، طب سنتی و مشاوره دارویی از جمله بخش‌های مشاوره پزشکی سی‌تی‌مهر است که با بهترین پزشکان متخصص و مجرب، آماده خدمت رسانی به کاربران عزیز است.

سی‌تی‌مهر در بخش مشاوره حقوقی خود در قسمت‌های مختلفی نظیر حقوقی، کیفری، خانواده، قراردادها، مالیات، ملکی، تجاری، انحصار وراثت، ثبت احوال، ثبت شرکت، برند و ...، کار و بیمه، وصول مطالبات، شهرداری، بین الملل، اسناد رسمی، مواد مخدر، پزشکی، داوری و سایبری به کاربران مشاوره غیرحضوری می‌دهد.

روانشناسی کودک، روانشناسی نوجوان، روانشناسی خانواده، روانشناسی فردی و اجتماعی، مشاوره جنسی، مشاوره ازدواج و اعتیاد از جمله بخش‌های مشاوره روانشناسی سی‌تی‌مهر است که کاربران می‌توانند در فضایی کاملا محرمانه و با حفظ حریم شخصی با مجرب‌ترین مشاوره‌های روانشناسی به صورت اینترنتی ارتباط برقرار کنند.

                                                                  

بخش مشاوره مالی و حسابداری سی‌تی‌مهر دارای زیرمجموعه‌های مالی و حسابداری، آموزش حسابداری، حسابداری، حسابرسی، قراردادها، مالیاتی، قانون کار، تامین اجتماعی و کسب و کار است که می‌تواند با ارائه مشاوره به مشتریان عزیز در کاهش هزینه‌های غیرضروری و صرفه‌جویی در زمان در بخش‌های فوق ارائه خدمت کند.

دانش‌آموزان، دانشجویان و والدین آنان و همچنین فراگیران آموزش عالی می‌توانند در بخش مشاوره تحصیلی و با زیرمجموعه‌های مدارس، کنکور، دانشگاه، کارشناسی ارشد، دکتری، تحصیل در خارج، زبان خارجه و آزمون‌های استخدامی و ... از مشاوره‌های سی‌تی‌مهر بهره‌مند شوند.

همچنین فروش و بازاریابی، آموزش ADSL، آموزشگاه های آزاد، خرید و تعمیر لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم جانبی و همچنین خرید موبایل، تبلت و لوازم جانبی از زیر مجموعه‌های بخش مشاوره کسب و کار سی‌تی‌مهر است.

شما هم می توانید با توجه به تخصص خود به دیگران مشاوره بدهید جهت اطلاعات بیشتر با پشتیبانی سی تی مهر تماس بگیرید.

حتما سایت و اپلیکیشن سی‌تی‌مهر را بازدید و به دوستان خود معرفی کنید.

با حمایت شما ما می توانیم خدمات بهتری ارائه دهیم

.

0 دیدگاه

ابتدا وارد شوید