>
0 تومان 0
جمع کل: 0 تومان
جمع قابل پرداخت: 0 تومان

دسته بندی ها

چرا مشاوره آنلاین پزشکی؟

ارسال توسط : بقال زاده / تاریخ انتشار : 1400/03/12 /
5.00 امتیاز از 1 رای
چرا مشاوره آنلاین پزشکی؟

با مشاوران پزشکی سی تی مهر بیشتر آشنا شوید و با ورود به صفحه مشاوره پزشکی در یک بستر کاملا امن با پزشکان و مشاوران متخصص پزشکی صحبت کنید.

با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از کاربردی ترین تکنولوژی روز دنیا، یعنی اینترنت، مشاوره آنلاین پزشکی به جمع ما آمده است.

مناسب و موثر بودن خدمات پزشکی آنلاین باعث شده است تا افراد بیشتری تمایل به استفاده از این گونه مشاوره پزشکی داشته باشند.

در این سبک از مشاوره بدون نیاز به صرف زمان و هزینه رفت و آمد به مطب پزشک می توانید به راحتی مشکل خود را به صورت آنلاین با پزشک در میان گذاشته و با روش های متنی، صوتی و تلفنی از پزشکتان مشاوره بگیرید.

شاید برای شما پیش آمده که برای یک پرسش کوتاه در خصوص بیماری، نحوه و میزان مصرف دارو و یا حتی نشان دادن یک برگه آزمایش ساعت ها در مطب پزشک معطل شوید.

مشاوره آنلاین پزشکی برای شما این امکان را  فراهم می‌کند تا در هر زمینه‌ای که دچار مشکل یا بیماری هستید با متخصصین آن حوزه به صورت آنلاین مشاوره بگیرید و گاهی با یک مشاوره آنلاین متوجه می شوید که نیازی به صرف هزینه‌های گزاف در مطب پزشکان متخصص برای ملاقات حضوری وجود ندارد.

در این روزها که خطر ابتلا به بیماری کرونا وجود دارد، لزوم استفاده از مشاوره آنلاین پزشکی بیش از هر زمان دیگری نیاز است؛ تا هم مبتلایان به بیماری کرونا بدون حضور در مطب، از پزشکان متخصص کرونا مشورت بگیرند و هم  دیگر بیماران با در خانه ماندن از خطر ابتلا به بیماری کرونا در امان باشند.

سی تی مهر، مشاوره آنلاین پزشکی را راهکاری امن، مطمئن و مکمل در مسیر حفظ سلامت افراد می‌داند و یک فرصت مناسب را برای شما مهیا می کند تا بتوانید به صورت آنلاین با پزشکان متخصص در حوزه‌های مختلف پزشکی صحبت کنید و در مورد مشکل خود مشورت بگیرید.

صرفه جویی در زمان، دسترسی آسان و سریع در هر زمان و مکان به مشاور، کاهش هزینه‌های غیرضروری، مشاوره محرمانه و حفظ حریم شخصی، سهولت استفاده، تضمین کیفیت، ارجاع مشاوره رایگان به مشاوره دیگر در صورت عدم رضایت از مهمترین ویژگی ‌های مشاوره آنلاین و غیرحضوری سی تی مهر است.

با مشاوران پزشکی سی تی مهر بیشتر آشنا شوید و با ورود به صفحه مشاوره پزشکی در یک بستر کاملا امن با پزشکان و مشاوران متخصص پزشکی صحبت کنید.

برای ورود و مشاهده لیست کلیه مشاوران سی تی مهر در بخشهای پزشکی، روانشناسی، تحصیلی، حقوقی و مالی «اینجا» کلیک کنید.

0 دیدگاه

ابتدا وارد شوید