>
0 تومان 0
جمع کل: 0 تومان
جمع قابل پرداخت: 0 تومان

دسته بندی ها

چرا خرید آنلاین؟مزایای یک خرید آنلاین چیست؟

ارسال توسط : بقال زاده / تاریخ انتشار : 1400/07/22 /
0 امتیاز از 0 رای
چرا خرید آنلاین؟مزایای یک خرید آنلاین چیست؟

بزرگترین مزیت خرید اینترنتی آنلاین، راحتی در خرید است. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز بدون هیچ معطلی درعرض چند دقیقه خرید خود را انجام دهید. فرصت خرید 24 ساعته از فروشگاه‌هایی که 24 ساعته باز هستند، فقط در فروشگاه‌های اینترنتی از جمله سی تی مهر امکانپذیر است.

تنوع بیشتر کالا از فروشگاه‌های مختلف با هر مارک و برند و تنوع مختلف در رنگ و اندازه، دست خریدار را در انتخاب کالای خود باز می‌گذارد و با قدرت حق انتخاب در کالای خود و بدون نیاز به هزینه کرد سفر برای کالای انتخابی خود به دیگر شهرها، آنلاین و بی‌دردسر خرید متنوع خود را انجام می‌دهید.

مقایسه و تحقیق در مورد محصولات و قیمت های آنها در خرید آنلاین بسیار آسان است. برای مثال اگر در حال خرید فرش برای خانه خود هستید، می‌توانید قیمتها را مقایسه کنید و با اطلاع از نظرات مصرف کننده و مقایسه محصولات وکسب تحقیقات، با اطمینان خرید کنید.

در خرید آنلاین، یک خرید به دور از هر ازدحام و شلوغی جمعیت در فروشگا‌ه‌ها را تجربه می‌کنید و تنها کالاهای اساسی که نیاز دارید را خریداری می کنید و دیگر فروشنده با اصرار به شما کالا نمی‌فروشد و این شما هستید که با اختیار کامل، کالای مور نیاز خود را می‌خرید و از خرید خود لذت می برید.

در خرید اینترنتی با کنترل بیشتر به راحتی اقلامی را که در لیستتان دارید را خریداری می کنید؛ چراکه در بسیاری از مواقع، هنگامی که شما از فروشگاه‌ها خرید می‌کنید ممکن است اقلامی را که در لیستتان دارید را پیدا نکنید. در نهایت چیز دیگری را انتخاب می‌کنید که شاید خیلی مناسب نباشد.

صرفه جویی در زمان و مکان، کاهش هزینه‌های غیرضروری، تضمین کیفیت کالا و ضمانت مرجوعی کالا تا 7 روز، از دیگر مزیات مهم خرید اینترنتی آنلاین در سی تی مهر است.

از دیگر مزایای خرید از فروشگاه‌ اینترنتی که مختص شرکت سی تی مهر است، عبارتند از:

✅ ارائه کد تخفیف هفتگی به کاربران سی تی مهر

✅ اعطای امتیاز به مشتریان سی تی مهر بعد از خرید از بخش محصولات و سفارشات، معرفی اپلیکیشن به دوستان و استفاده از بخش مشاوره و تبدیل امتیاز به کد تخفیف

✅ قرعه‌کشی ماهانه برای مشتریان  با پرداخت آنلاین

✅ 20هزار تومان تخفیف اولین خرید برای سبد بالای 200 هزار تومان

✅ هدیه کد تخفیف برای سالروز تولد کاربران و مشتریان سی تی مهر

✅ ارسال رایگان محصولات و سفارشات عادی مشتریان برای خریدهای بالای 250 هزار تومان و محصولات پستی برای خریدهای بالای 300 هزار تومان

و دهها مزایای دیگر...

 

0 دیدگاه

ابتدا وارد شوید