>
0 تومان 0
جمع کل: 0 تومان
جمع قابل پرداخت: 0 تومان

دسته بندی ها

عکس واقعی محصول اولین گام برای اعتمادسازی در فروش آنلاین

ارسال توسط : بقال زاده / تاریخ انتشار : 1400/10/09 /
0 امتیاز از 0 رای
عکس واقعی محصول اولین گام برای اعتمادسازی در فروش آنلاین

عکاسی محصول همانند ویترین یک مغازه است؛ بنابراین عکس یک محصول اولین تعامل بین فروشنده و مشتری است که به او کمک می کند تا محصول را درک کرده و با نام تجاری آن آشنا شود.

نقش عکاسی در معرفی محصول بسیار مهم است. زیرا مشتریان در خریدهای آنلاین تمایل دارند در کمترین زمان، بیشترین اطلاعات از محصول را دریافت کنند. مسلما سریع ترین راه، دیدن تصاویر با کیفیت از محصولات است.

یک عکس حرفه ای بسیار تاثیرگذارتر از متن های تبلیغاتی است، چرا که مشخصات و مزایای یک محصول را به زبان بصری و در زمانی کوتاه به مخاطب منتقل می کند.

از آن‌جا که مشتری شناختی نسبت به محصولات ارائه شده در سایت‌های فروشگاهی ندارد، همیشه نسبت به خرید غیرحضوری تردید دارد، اما یک عکس واقعی باکیفیت می‌تواند به خوبی اعتماد مشتری را جلب کند.

تصاویر باید به نحوی گرفته شوند که جذب ذهن بیننده شوند. فردی که تصویر محصولی در ذهن او نقش می‎بندد یقینا به صورت ناخودآگاه تمایل به خرید آن پیدا می‎کند.

در واقع یک عکس باکیفیت و واقعی اولین گام برای اعتماد سازی در فروش آنلاین است.

امروزه عکسهای حرفه ای که توسط عکاسان با تجربه تهیه می شود تاثیر شایان توجهی در تبلیغات هر برندی داشته و اعتبار و هویت محصولات و یا خدمات آن برند را به شایستگی به مخاطبان هدف در جهت کسب اعتماد و ترغیب به فروش بیشتر نمایش می دهند.

با این وجود، امکانات تنها بخشی از شرایط لازم جهت عکاسی باکیفیت از محصولات است و بخش دیگر آن در تخصص، مهارت، ذهن خلاق و ایده پرداز خلاصه می‌شود که سی تی مهر ضمن برخورداری از امکانات و تجهیزات با اتکا به تخصص و دانش گروهی و تیمی و با دارا بودن ایده های خلاقانه و جدید پیشگامی خود را در ثبت تصاویر محصولات فروشندگان اعلام می‌کند.

0 دیدگاه

ابتدا وارد شوید