>
0 تومان 0
جمع کل: 0 تومان
جمع قابل پرداخت: 0 تومان

دسته بندی ها

تــــالار پــــذیـــرایــی کیــــــــان

ارسال توسط : دهقان / تاریخ انتشار : 1401/10/14 /
5.00 امتیاز از 1 رای
تــــالار  پــــذیـــرایــی کیــــــــان

بسیاری از افراد به دلیل نداشتن تجربه های کافی گاهی مجبور به پرداخت هزینه های زیادی هستند و در مقابل آن نیز خدمات باکیفیتی نیز دریافت نمی کنند. برای این که بتوان از چنین اتفاقاتی پیشگیری کرده و مراسم عروسی را به خاطره انگیزترین شب زندگی عروس و داماد و خانواده های آن ها تبدیل کنیم، بهتر است از مؤسسات تشریفات کمک بگیریم.
البته باید در نظر داشته باشید که ممکن است برخی مؤسسات نیز با وعده های دروغین پول های زیادی از شما بگیرند و در نهایت پذیرایی خوبی از شما و میهمانانتان به عمل نیاورند. برای این که چنین اتفاقی نیفتد بهتر است از خدمات مجالس استاندارد و دارای مجوز کمک بگیرید و برای انتخاب یک مؤسسه خوب کمی زمان برای تحقیق صرف کنید. تشریفات کیان با سالها تجربه به شما می گوید که اول به سراغ کدام بروید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.مؤسسه تشریفات کیان با گنجایش ۷۵۰ نفر با ظرفیت پارکینگ نا محدود برای برگزاری مراسمات شما، انتخابی شایسته پیش روی شما عزیزان می گذارد.


این مجموعه با ارائه انواع خدمات از جمله عروسی ، عقدکنان ، جشن نوزادی ،  همایش ، مراسم های عزاداری و ...با بهره گیری از به روزترین تکنیک های تشریفاتی،شما را کمک می کند تا در زمان خود صرفه جویی کنید و با خیال راحت و بدون هیچ استرسی به مراسمات خود ادامه دهید.از جمله مهمترین گزینه های این تشریفات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

    *غـــذا

این که قرار است زمان برگزاری مراسم چه وقت باشد بسیار مهم است. سالنی که مراسمات را برگزار می کند به طور کامل برای مهمان ها برنامه ریزی کرده و میزان هزینه ها برای پخت غذا را برآورده می کند.

شام و نهار و منویی که در مجالس آماده می شوند، مجلل بوده و یک منوی کامل است.

    *سالاد، دسر و سوپ

قطعا در کنار بحث منوی غذایی که  تدارک دیده اید، اگر بخواهید ولخرجی کنید و کمی بیشتر مجلس خود را مجلل برگزار کنید باید به فکر سالاد، دسر و سوپ هم باشید.

در این صورت می توانید قیمت تشریفات در این زمینه را برآورد کنید. سالاد ها، دسر ها و انواع سوپ مخصوص و خاص سرو می شوند که هر کدام با توجه به سرویس خدمات مجالس متفاوت است.

    *ارائه انواع نوشیدنی تشریفاتی

قبل یا بعد از غذا نوشیدنی های مختلفی سرو می شود. می توانید چای و قهوه و یا نوشیدنی های خنک برای عروسی خود سفارش دهید.

حتی می توانید با توجه به فرهنگ ایرانی ها و مصرف بالای چای  درخواست چندین نوبت ارائه سرویس چای کنید.

    *انواع شیرینی و کیک

اما هر چند که منوی شما دسر داشته باشد اما می توانید در کنار شام در خواست انواع کیک و شیرینی داشته باشید.

علاوه بر کیک عروسی که شاید در مراسم بریده و در میان مهمانان تقسیم شود، می توانید در خواست کاپ کیک، کیک های کوچک و حتی انواع شیرینی های تر و خشک را نیز داشته باشید.شما می توانید از صفر تا صد مراسمات خود را با بهترین خدمات به تشریفات کیان بسپارید
با مدیریت جدید (اکرمیان)


0 دیدگاه

ابتدا وارد شوید