افتتاح بخش امتیازبندی در اپلیکیشن سی تی مهر

افتتاح بخش امتیازبندی در اپلیکیشن سی تی مهر

به پاس همراهی، شما سهامدار سی تی مهر شدید.

سی تی مهر با راه‌اندازی بخش«امتیاز بندی»، به مشتریان، تحت شرایط زیر امتیاز می دهد و با تبدیل امتیاز، سود پرداخت می کند.

خرید از بخش محصولات، خرید از بخش سفارشات، ورود روزانه به اپلیکیشن، معرفی دوستان به اپلیکیشن و استفاده از بخش مشاوره از جمله آیتم‌های دریافت امتیاز در فاز اولیه می‌باشد.

شما می‌توانید با ورود به پروفایل خود در اپلیکیشن، در قسمت «امتیازهای من» امتیازات خود را مشاهده کنید.

برای مشترکین امتیازات تا سطح ششم زیرمجموعه قابل پرداخت است و این، یک هدیه فوق العاده به مشترکین است. این یعنی اینکه اگر شما فقط 6 نفر را جذب کنید و هر کدام از زیرمجوعه ها هم 6 نفر را جذب کنند و این تا سطح ششم پیش برود شما در سطح ششم 46656 نفر زیر مجموعه دارید که با دریافت ماهانه 1000 تومان از طرف هر فرد مبلغ 46656000 تومان درآمد ماهانه خواهید داشت.

نحوه اعطای امتیازات:

1- ورود به اپلیکیشن:

به ازای هر 10 روز بازدید، یک امتیاز تعلق می‌گیرد لذا پس از 10 روز، اولین امتیاز این بخش قابل نمایش می‌باشد. لازم به ذکر است کاربران برای بازدید امتیازات خود باید وارد حساب کاربری خود باشند.

2- خرید از محصولات، سفارشات و مشاوره :

امتیازهای هر محصول، هر فروشگاه و هر مشاوره متفاوت است لذا هر فاکتور خرید و مشاوره امتیاز متفاوتی دارد و پس از خرید و مشاوره شما می توانید در بخش «امتیاز های من»در پروفایل خود امتیازات را رویت کنید. در سایت واپلیکیشن سی تی مهر در هر محصول امتیاز آن قابل نمایش است.

3- معرفی دوستان:

به ازای جذب هر نفر، شما می‌توانید 10 امتیاز بگیرید.به دو روش می توانید دوستان خود را به سی تی مهر دعوت کنید و امتیاز بگیرید.

الف: در هنگام ثبت نام، دوستتان شماره موبایل یا کد اشتراک شما را در کد معرف ثبث کند.کد اشتراک شما داخل حساب کاربری شما قابل رویت است.

ب : در هنگامی که وارد حساب کاربری خود هستید اپلیکیشن را اشتراک گذاری کنید تا لینک اختصاصی شما ساخته شود و با ارسال به دوستتان و ثبت نام اولیه از طریق این لینک به صورت خودکار کد اشتراک شما در کد معرف ایشان ثبت می گردد و در هنگام ثبت نام ایشان به عنوان زیر مجموعه شما به سی تی مهر معرفی می گردد و بعد از آن هر گونه خرید و استفاده از سی تی مهر غیر از دریافت امتیاز توسط خودشان به شما هم امتیاز تعلق می گیرد و شما می توانید درآمد غیرفعال خود را به راحتی بدست آورید.

فاز دوم امتیازبندی تبدیل امتیاز به کد تخفیف و خرید است. پس در جمع‌آوری امتیازات کوشا باشید.

اپلیکیشن سی تی مهر را دانلود کنید: yun.ir/AppStore 

سی تی مهر همراه همیشگی شما کالای فروخته شده را تا 7 روز از شما پس می گیرد؛ پس با اعتبار 7 روز ضمانت بازگشت محصولات، با خیال راحت خرید کن.

ثبت دیدگاه

ابتدا وارد شوید
0 دیدگاه

جدیدترین ها

تا 25 درصد تخفیف به مناسبت عید فطر

فروشگاه اینترنتی سی تی مهر فرارسیدن عید سعید فطر را به تمامی همراهان عزیز تبریک و تهنیت عرض می نماید. به همین مناسبت فروشگاه اینترنتی سی تی مهر در نظر دارد در روز های 22 تا 24 فروردین 1402 با تخفیفات هیجان انگیز در رستوران ها و فست فودی ها میزبان لبخند در خانواده شما باشد.

جشنواره یلدای سی تی مهر
جشنواره یلدای سی تی مهر
@علیرضا کرباسی 1402/09/29

66 هزار تومان تخفیف با ارسال رایگان

جلب توجه در فروشگاه اینترنتی
جلب توجه در فروشگاه اینترنتی
@علیرضا کرباسی 1402/05/10

در این مقاله می خوانید که چطور توجه بیشتری از بازدید کنندگان خود دریافت کنید

عطر و ادکلن های متنوع
1402 mbk1
1402 mb2c2
به استقبال روزهای گرم
1402 mbk22
1402 mbk2