>
0 تومان 0
جمع کل: 0 تومان
جمع قابل پرداخت: 0 تومان

دسته بندی ها

مشاوره بگیر و معادل هزینه آن کد تخفیف هدیه بگیر

ارسال توسط : بقال زاده / تاریخ انتشار : 1400/02/18 /
0 امتیاز از 0 رای
مشاوره بگیر و معادل هزینه آن کد تخفیف هدیه بگیر

سی تی مهر در طرح جدید خود به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر به کاربرانی که مشاوره بگیرند، معادل هزینه مشاوره، کد تخفیف خرید هدیه می دهد.

شما می توانید با ورود به بخش مشاوره، با مشاوران بخش‌های پزشکی، حقوقی، روانشناسی و مشاوره، مالی و حسابداری و تحصیلی به صورت اینترنتی و غیرحضوری ارتباط برقرار کنید و در ازای آن معادل هزینه مشاوره، کد تخفیف خرید از بخش محصولات و سفارشات هدیه بگیرید.

این هدیه، بهترین فرصت برای افرادی است که می‌خواهند تا ضمن صرفه جویی در زمان، دسترسی آسان و سریع در هر زمان و مکان به مشاور داشته باشند و همچنین هزینه‌های غیرضروری خود را کاهش دهند.

سی تی مهر در طرح مشاوره آنلاین و غیرحضوری خود، مشاوره محرمانه با حفظ حریم شخصی، سهولت استفاده، تضمین کیفیت، ارجاع مشاوره رایگان به مشاوره دیگر در صورت عدم رضایت از مشاوره را برای شما در نظر گرفته است.

سی تی مهر با راه اندازی بیش از 200 مشاوره آنلاین در حوزه های مختلف، بهترین ها را برای شما سی تی مهری های عزیز می خواهد.

گفتنی است سی تی مهر به مناسبتهای مختلف اقدام به برگزاری مشاوره رایگان می نماید و همچنین برخی از مشاوران تصمیم به ارائه مشاوره رایگان دارند که در این مواقع، بدون هدایت شدن به درگاه پرداخت اینترنتی می توانید به صورت رایگان از مشاور سوال و پاسخ خود را دریافت کنید.

سی تی مهر را به دوستان خود معرفی کنید و امتیاز بگیرید.

0 دیدگاه

ابتدا وارد شوید