فاز دوم بخش«امتیاز بندی» افتتاح شد

فاز دوم بخش«امتیاز بندی» افتتاح شد

سی تی مهر با افتتاح فاز دوم بخش«امتیاز بندی» خود به شما مشتریان کد تخفیف هدیه می دهد.

شما می توانید با ورود روزانه به اپلیکیشن سی تی مهر، خرید از بخش محصولات و سفارشات، معرفی دوستان به اپلیکیشن و استفاده از بخش مشاوره، به شرح ذیل امتیاز دریافت کنید و با تبدیل امتیاز به کد تخفیف، کلی خریدهای هیجان انگیز داشته باشید.

نحوه اعطای امتیازات:

1- ورود به اپلیکیشن:

به ازای هر 10 روز بازدید، یک امتیاز تعلق می‌گیرد لذا پس از 10 روز، اولین امتیاز این بخش قابل نمایش می‌باشد. لازم به ذکر است کاربران برای بازدید امتیازات خود باید وارد حساب کاربری خود باشند.

2- خرید از محصولات، سفارشات و مشاوره :

امتیازهای هر محصول، هر فروشگاه و هر مشاوره متفاوت است لذا هر فاکتور خرید و مشاوره امتیاز متفاوتی دارد و پس از خرید و مشاوره شما می توانید در بخش «امتیاز های من» در پروفایل خود امتیازات را رویت کنید. در سایت و اپلیکیشن سی تی مهر در هر محصول امتیاز آن قابل نمایش است.

3- معرفی دوستان:

به ازای جذب هر نفر، شما می‌توانید 10 امتیاز بگیرید.به دو روش می توانید دوستان خود را به سی تی مهر دعوت کنید و امتیاز بگیرید.

الف: در هنگام ثبت نام، دوستتان شماره موبایل یا کد اشتراک شما را در کد معرف ثبث کند.کد اشتراک شما داخل حساب کاربری شما قابل رویت است.

ب : در هنگامی که وارد حساب کاربری خود هستید اپلیکیشن را اشتراک گذاری کنید تا لینک اختصاصی شما ساخته شود و با ارسال به دوستتان و ثبت نام اولیه از طریق این لینک به صورت خودکار کد اشتراک شما در کد معرف ایشان ثبت می گردد و در هنگام ثبت نام ایشان به عنوان زیر مجموعه شما به سی تی مهر معرفی می گردد و بعد از آن هر گونه خرید و استفاده از سی تی مهر غیر از دریافت امتیاز توسط خودشان به شما هم امتیاز تعلق می گیرد و شما می توانید درآمد غیرفعال خود را به راحتی بدست آورید.

شما می‌توانید با ورود به پروفایل خود در اپلیکیشن سی تی مهر و مشاهده امتیازات خود در بخش «امتیازهای من»، امتیازتان را به کدتخفیف های 10 الی 150 هزار تومانی تبدیل کنید.

توجه داشته باشید پس از انتخاب کدتخفیف‌های خود بسته به امتیاز کسب شده، کدتخفیف به شماره موبایل شما پیامک می‌شود.

پشتیبانی سی تی مهر از ساعت 8 الی 24 با شماره تلفن 88 55 88 55 - 031 (30خط) پاسخگوی سوالات شماست.

 

ثبت دیدگاه

ابتدا وارد شوید
0 دیدگاه

جدیدترین ها

تخفیفات آخر هفته سی تی مهر
تخفیفات آخر هفته سی تی مهر
@علیرضا کرباسی 1403/03/03

تخفیف رستوران، فست فودی های سی تی مهر

تا 25 درصد تخفیف به مناسبت عید فطر

فروشگاه اینترنتی سی تی مهر فرارسیدن عید سعید فطر را به تمامی همراهان عزیز تبریک و تهنیت عرض می نماید. به همین مناسبت فروشگاه اینترنتی سی تی مهر در نظر دارد در روز های 22 تا 24 فروردین 1402 با تخفیفات هیجان انگیز در رستوران ها و فست فودی ها میزبان لبخند در خانواده شما باشد.

جشنواره یلدای سی تی مهر
جشنواره یلدای سی تی مهر
@علیرضا کرباسی 1402/09/29

66 هزار تومان تخفیف با ارسال رایگان

عطر و ادکلن های متنوع
1402 mbk1
1402 mb2c2
به استقبال روزهای گرم
1402 mbk22
1402 mbk2